تازه ترین ها

9 دیدگاه

 1. 1

  حسین علمداری

  خیلی از افغانی ها در ایران به دنیا آمدند و همانجا بزرگ شدند و به مدرسه رفتند و فرهنگ و دین و مذهب شان با ایرانیان یکی ست. شما از روی کدام دلیل این را به اثبات میرسانید که خداداد عزیزی ایرانی ست؟
  در حالی که عدله به دنیا آمدن ایشان در ایران با دلیل عینی که من براتون آوردم مردود و باطل است.
  شکل ظاهری ایشون و خانواده ایشون از پدر بزرگوارشون گرفته تا مادر و برادر و خواهر و حتی فرزندانشون همه جنتیکی بسیار شباهت دارند به برادران قوم هزاره افغانستانی تا یک ایرانیه آریایی.

  قبول دارم/ندارم
  پاسخ
 2. 2

  amirhezare

  والا

  قبول دارم/ندارم
  پاسخ
 3. 3

  کاتب

  حالا این آقایی که شما می گین ایرانی با این قیافه ش که مخصوص هزاره های مناطق مرکزی افغانستانه، اگه یه حمال بود بازم از ایرانی بودنش دفاع می کردین؟!
  این بنده خدا مال هر جایی ام اگه باشه یه چیز اساسی که اخلاق و بزرگواریه رو نداره و در عمل و رفتارش ثابت کرده؛ افغانا معمولا یه مثال دارن که می گن هزاره ها ( که عزیزی با اسم منحصر به فردش به اونا شبیه هستش) ظرفیت ندارن. ویژگی که خداداد عزیزی تمام و کمال داره

  قبول دارم/ندارم
  پاسخ
  1. 3.1

   ریحانه

   شما هم با این طرز فکرت واقعا یک انسان نژاد پرست عقب مانده هستی !

   قبول دارم/ندارم
   پاسخ
  2. 3.2

   ناشناس

   خداداد عزیزی کاملا افغانیه

   قبول دارم/ندارم
   پاسخ
 4. 4

  ناشناس

  بیخیال جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را بچسبید جنجال نکنید

  قبول دارم/ندارم
  پاسخ
 5. 5

  ناشناس

  دوست عزیز ،اقای حسین علمداری ؛ بنده جواب سوال شما رو با سوال خودتان میدهم و اینکه هر فرد عاقل و تحصیلکرده ای میداندکه نمیتواند از رو ظاهر افراد قضاوت کند . سوال : آیا میتوان بدون ارائه مدارک هویتی شما و فقط از روی ظاهر جنابعالی بگوییم که شما ایرانی هستید یا فرقی نمیکند هر جای دیگری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  جواب ؛ اگر اینطور باشد پس باید بگوییم هموطنان ترک ما متعلق به ترکیه و اذربایجان هستن . یا اینکه هموطنان کرد ما متعلق به کردستان عراق هستن . یا اینکه هموطنان زاهدانی ما متعلق به پاکستان هستن . یا اینکه هموطنان عرب خوزستان ما متعلق به عربستان هستند . ویا هموطنان شمالی ما متعلق به روسیه هستند .
  از شما تقاضا دارم واقع بین باشیم و از روی علم و اگاهی صحبت و اظهار نظر کنیم ..

  قبول دارم/ندارم
  پاسخ
 6. 6

  اسماعیل

  سلام دوستان این بنده خدا افغانیول اصله چون خاک پدربزرگش و جدش تو افغانستانه بعد تو کتاب هزاره جات افغانستان که از چهره های معروف نژاد هزاره اسم برده اسم خداد عزیزی هم هست خداداد عزیزی همینطور که اسمش افغانیه تمام پشت های قبلشم افغانیه ولی خب شناسنامه ایرانو گرفت زن ایرانیم گرفت شد ایرانی مثل عموی بنده که با بابام هم خونه از یک پدرو مادره اما اون ازقبل مشهد بود شناسنامه داره ایرانیه بابای منکه تهران بود شناسنامه نداره افغانیه

  قبول دارم/ندارم
  پاسخ
 7. 7

  اسماعیل اصلانی

  آقا عموی بنده مشهد بوده که برادر بابامه از یک پدرو مادره چون اون از قبل مشهده بودمشهدم قبلا به افغانیا شناسنامه ایرانی میداد اینم گرفته پسراشم سربازی رفتن اینجا ولی بابای منکه تهران بوده بهش شناسنامه ندادن فقط خواستم اینو بگم که دوتا برادر از یک پدرو مادر یکیشون افغانیه یکیشون ایرانی

  قبول دارم/ندارم
  پاسخ

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.