6 دیدگاه

 1. 3

  ناشناس

  با سلام خدمت بزرگواران چرا منطق جامعه تا این حد ضعیف شده و حرفهایی که بدیهی و واضح هستند میخواهیم به دلایل واهی قبول نکنیم . به دو دلیل یا منفعت خودمان ویا عادت به دفاع از صاحبان قدرت

  پاسخ
 2. 2

  محمد

  از شکل اسم نوشتنت معلومه که فرهنگت اندازه همون پزشکایی ه که راضی به گذاشتن کارت خوان در مطبشون هم نمیشن انتقاد ازمافیای کنکور که ناراحتی نداره (مگه خودت منفعت داشته باشی)
  پزشکم اگه برا پزشکیش زحمت کشیده باشه با عدالت محور کردن هیچ مشکلی نداره(مگه اینکه خودت پزشک باژن خوب باشی)
  سخت نگیر

  پاسخ
  1. 2.1

   منتقد

   مجید حسینی جاده باز کن… برای از بین بردن جامعه ی پزشکان و حذف نخبگان پزشکی در برابر سیاست های اشتباهش است؛ واقعیت اینه که مجید حسینی به توصیه … داره جامعه ی پزشکی رو میزنه و با ایجاد دو قطبی و چند قطبی های مختلف پزشکان رو در برابر مردم قرار میده ؛ دو قطبی پزشک معلم ؛ ثروتمند و فقیر و … اولین قدم مجید حسینی در این مسیر بود.قدم بعدی تغییر جو روانی جامعه علیه پزشکان بود دو گانه سازی دیو(پزشک)وفرشته(مردم) و… که با حضور موثر در صداوسیما به اون دست پیدا کرده بود. مرحله آماده سازی جامعه برای قبول کردن سیاست های آقای قا…ف به وسیله ی هوچی گر اعظم مجید حسینی انجام گرفت و حالا باید سیاست های پزشک ستیز قا…ف به یک خواست عمومی تبدیل میشد!! مجید حسینی دوباره با حضور در صداوسیما و فضای مجازی و تریبون های مختلف خاستار افزایش ظرفیت دانشگاه های پزشکی شد!!!!!! و از یک طرف هر کسی مخالفت میکرد خیلی راحت با جو روانی که علیه پزشکان ایجاد کرده بود میگفت شما دنبال خالی کردن جیب مردم هستید مردم نمیخان شمارو هررررری از ایران برید!!(فیلمش در فضای مجازی موجوده). نخبگان پزشکی از ایران در حال رفتن هستند که آقای قالیباف بعنوان ریاست مجلس از یک خواسته ی مردم که در اصل خاسته ی خودش بود و به مردم القا شده بود صحبت کرد: افزایش ظرفیت های پزشکی!!!! و طرح هر محله یک دانشکده ی پزشکی!!! بلایی که قبلا سر رشته های مهندسی و انسانی اومده بود و قرار بود سر پزشکی بیاد و در همون مجلسی که … رییسش بود طرح افزایش ظرفیت پزشکی تصویب شد. تا جاییکه رتبه های نجومی چند هزاری هم الان میتونن پزشکی قبول بشوند. چند سال دیگه در هر خونه چند پزشک نشستند و جامعه پزشکی به یک جامعه ی بیسواد فله ای تبدیل خواهد شد که به راحتی تیم … میتونن حذفشون کنند و اونی که میخان بالا بیارن و از اونجا که با فله ای شدن پزشکی شانیت پزشک در جامعه هم پایین میاد جامعه پزشکی که بعنوان سدی محکم در برابر سیاست های مغرضانه …. بوده رو از ریشه نابود کردند.
   البته دود این سیاست در چشم مردم خواهد رفت
   کما اینکه این پزشکان بیسواد الان در دروس عمومی موندن و توان علمی شرکت در تخصص رو ندارند.
   و از یک طرف نخبگان پزشکی هم با توصیه هرررری مجید حسینی یار غار قا…ف از ایران دارند میروند و این مردم بدبخت هستند که باید زیر دست پزشکان بیسوادی بروند که نتیجه سیاست های … هستند.

   پاسخ
 3. 1

  به تو چه

  این آقای حسینی برادر اون حسینی های جوکر تلویزیون نیست؟آخه قیافه شبیه اونا ست و نظراتش مخصوصا در مورد جامعه پزشکی هم خیلی مسخره هست
  آقای حسینی خیلی دوست داشتی دکتر بشی و نشدی؟

  پاسخ
  1. 1.1

   من یک خیابانی هستم

   شعور و شخصیت ذاتیه و با دکتر شدنت بدست نیاوردی جناب به توچه!

   پاسخ
  2. 1.2

   در جواب به توچه

   شما نگران چی هستی ؟ دکتر حسینی منافعت رو به خطر انداخته؟

   پاسخ

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی حقوق متعلق به سایت موج باز است و هرگونه کپی برداری از مطالب منوط به دریافت اجازه کتبی است.