46 دیدگاه

 1. 30

  بسیجی فداکار رهبری

  واقعیت این هستش که این بنده خدا حق داره که مخفی کاری کنه و فرمولش رو نگه حتی تیمی هم کار نکنه… دیگه دستشون رو شده یا راند خوارن یا چپاول میکنند در جایگاهشون، یا از مردم می دزند چطور میشه به دزد اعتماد کرد ؟!!!! واقعا خنده دار نیست؟ این دکترهای … خودشون سراپا کارشون خطا و کشتن مردمه به مجازات هم نمی رسند . شما آیا دیدید که مطب یک پزشک حتی عمومی چه برسه به مطب یک پزشک متخصص که واقعا ثابت شده متخلف… رو پلمب کنند و ببندند؟!!!! چرا که مجری و کنترلش دست خود آقایون … هست. همه حرفهای دکترهایی که در برنامه آقای علیخانی به استاد دهقان میزدند اراجیفی بیش نبود این مقصر ماهستیم که به اینجور دکترها و متخصص ها رو دادیم الان سوارمان شدن و اینطور یکه تازی میکنند.

  پاسخ
 2. 29

  ناشناس

  سلام. لطفا بیشترتحقیق کنید.

  پاسخ
 3. 28

  عباسقلی ملاتقی

  برادران محترم در قرن بیستم و با پیچیدگی خاص بیماری لاعلاج سرطان منطقی نیست ادعای فردی یک شخص را جدی گرفت ولی ایرادی ندارد که یک داروساز متبحر در جامعه پیشرو داروسازان مملکت پای حرف ایشان بنشیند و منطقی مجادله علمی کنند چون ایشان هم(تک دهقان) بالاخره تا حدودی دانشگاهی هستند.
  فقط مطمئن باشید که ماشا الله داروسازان ایران با تجربیات و علوم تولید داروهای نو ترکیب جهت بیماران صعب العلاج و لاعلاج قابل اغفال و انحراف با ادعاهای واهی اشخاص نیستتد.
  ما هم در بیان مطالب و تجویز القاب الکی مثل دکتر و یا خدای نکرده توهین به ایشان اجتناب کنیم که الکی طرف را گنده یا تحقیر نکنینم.
  آرزوی موفقیت روز افزون برای جامعه پیشرو پزشکی کشورمان و توفیق به آقای تک دهقان

  پاسخ
  1. 28.1

   بسیجی فدایی رهبر

   آدم بیسواد ایشان تاحدودی نه کارشناسی ارشد داروسازی دارد. بیسوادیمپک کم فکر کن حرف بزن

   پاسخ
 4. 27

  محمد

  آدرس قزوین آبیک از هرکی بپرسید نشون میدن

  پاسخ
 5. 26

  .

  همچین میگین پول جمع اوری میشه انگار اون بدبخت چقدر پول میگیره.شماها حقتونه برین شیمی درمانی با هزینه های هنگفت مریض بدبختون هم روز به روز ضعیفتر بشه و پلاکت های خونش بیاد پایین و هزار درد و مرض دیگه بگیره خوبی کردم به شماها نیومده خیلی ها شخصا گفتن که مریضشون با مصرف این داروها خوب شده چرا ته دل مردم رو خالی میکنین.

  پاسخ
 6. 25

  ناشناس

  سلام میشه لطفا آدرس و شماره تماسشونو بگین

  پاسخ
 7. 24

  ناشناس

  متاسفانه هیچ چیز اونطور که همتون فکر میکنید نیست. من شخصا مراجعه کردم. اصلا خود آقای تک دهقان اونجا حضور ندارند و فقط چند نفر در حال توزیع داروهای مشابهی هستن که برای همه ی بیماران با هر نوع و شدت بیماری مشابه است و هیچ تفاوتی وجود ندارد و فقط پوله که در حال جمع آوری هستن و به نظر من پول تو اولویت قرار داره براشون تا حال و احوال مریضای درمانده. مریض ما که نتیجه نگرفت.

  پاسخ
  1. 24.1

   ناشناس

   سلام بله منم مراجعه کردم فقط اونجا پول جمع اوری میشه نه مشکل مریضا

   پاسخ
 8. 23

  حسن

  آقا آخر مطب دکتر دهقان کجاست پدرم سرطان میلوما داره داره میره قزوین آخر کرج یا قزوین

  پاسخ
  1. 23.1

   ناشناس

   کرج نظرآباد روستای صالحیه

   پاسخ
 9. 22

  ناشناس

  دوستانی که دارن میرن دنبال درمان های گیاهی خواهش میکنم اینو در نظر بگیرید که درمان گیاهی و شیمیایی با همدیگه اثر معکوس و خیلی خیلی بدی داره. ما ساکن تهران هستیم و خانواده متوسطی هم هستیم. خواهر ۹ ساله ی مت سرطان خون گرفت و دو بار اولی یک سال و دومی نزدکی دو سال درمان شد. اما بعدش توی ۱۴ سالگی که دوباره مریضیش عود کرد، در حال درمان بود که یکی گفت یه آقایی توی تهران انرژی درمانی می کنه و قرص های گیاهی میده و … ما هم که واقعا مستاصل شده بودیم ضبح خخخخیلی زود مادرم بچه برداشت و رفت و تا ظهر تو نوبت مونده بودن و هلاک و خسته بعد از ظهر اومدن خونه با یه قرص که آقاعه داده بود. باورتون نمیشه… خواهرم هر روز یه دونه قرص می خورد و به هفته تکشیده بود که خواهر من به حال مرگ افتاد!!! بچه رسما داشت می میرد و ما جرات نداشتیم به دکتر اصلیش بگیم چی شده!!!!! آخرش خواهر جوون و بی گناه من اونحا به دست پزشکش بعد از ۹ ماه درمان نجات پیدا کرد اما نهایتا در ۱۸ سالگی از دنیا رفت… همه ی اینا رو گفتم که ازتون خواهش کنم دقت کنید… سرطان مریضی کوفتیه… واقعا انواع مختلف داره… هر کدوم شرایط مختلف دارن… همینطوری مریضتونو دست هرکسی ندید و از همه ی اینا مهم تر اینکه درمان گیاهی و شیمیایی (شیمی درمانی و درمان بیمارستانی زیر نظر پزشک) با هم دیگه مریض و از بین می برن چون هر کدوم عوارض و شرایط خاص خودشونو دارن. تو رو خدا حواستونو جمع کنید…

  پاسخ
 10. 21

  ۲۳

  علیخانی چقدر گرفتی این کارو کردی….

  پاسخ
 11. 20

  محمد

  سلام الهی به حق حضرت محمد که فرمودند دعا در ماه مبارک رمضان مستجاب میشه،الهی دکتر تک دهقان بتونه تو کاراش موفق بشه و من امیدوارم دکتر دهقان موفق خواهند شد الهی خدا کمکش کنه و دکتر دهقان خیلی برای درمان سرطان زحمت کشیدن خدا بهشون سلامتی بده و الهی دشمنان از خود دکتر دور بشن تا بتونه شاهکارشو نشون بده برای سلامتی دکتر دهقان صلواتی بر محمد و آل محمد

  پاسخ
 12. 19

  دانیال

  ه جای پز دادن ورخ کشیدن مدارک علمی گاهی اوقات باید اعتماد کرد دکتر های ما پس از یک دوره خواندن مطالب پزشکی همه رو به سوی مطب و کار در کلینیک میروند کسی به دنبال کشف و پیدا کردن دارو و درمان نیست این عقب ماندگی وضعف سازمان پزشکی باعث افت کار های تحقیقاتی و باز شدن فرصت برای سود جویان است که با ثبت ادعاهای واهی مسیر در مان را به چالش بکشند اقای تک دهقان باید مسیر علمی و درست را پیگیری کند و همه باید جویا و پویا به دنبال کارشان باشند

  پاسخ
  1. 19.1

   دوستدار دکتر تک دهقان که تکه

   برای سلامتی دکتر دهقان و هامیان اون صلوات

   پاسخ
 13. 18

  ناشناس

  با سلام
  دمنوش های که دکتر تک دهقان میداد به دو صورت بود رایگان یا ماکزییمم ۵۰ هزار تومان
  که واقعا هزینه تولید و بسته بندی هم نمیباشد و آقای دکتر ،آنقدر آدم شریف هست بیشتر بفکر مداوا بیمارها هست تا پول، بیماران این همه هزینه میکنند۵۰ تومان ارزشی ندارد این هم امتحان میکنند
  خانوادههای که درگیر این نوع بیماریها هستند بیشتر درک میکنندتا نفر دیگری همینطوری نظر بدهد.

  پاسخ
 14. 17

  :)

  خودمم خیلی دنبال ادرسشون هستم امیدوارم کمکی بکنه.

  پاسخ
  1. 17.1

   ناشناس

   سلام.آدرس آقای دهقان شهرستان آبیک روستای قارپوز آباد عه.

   پاسخ
 15. 16

  ناشناس

  با سلام
  میشه لطفا راهنماییم کنید که چطور میشه آقای تک دهقان رو دید. من یک بیمار خیلی بد حال دارم .ایشون خیلی جوانن و دکترها از درمانش عاجزن. خواهش میکنم هر کسی که اطلاعاتی از آدرس ایشون داره بهم بده. ممنون.

  پاسخ
  1. 16.1

   ناشناس

   کرج،نظرآباد،روستای صالحیه

   پاسخ
  2. 16.2

   ناشناس

   شمارتو بزار

   پاسخ
  3. 16.3

   باشنده

   بابا مگه کشف داروی سرطان به این راحتیه!!!! هر کی از جاش بلند شه بگه داروی سرطان کشف کردم!

   پاسخ
  4. 16.4

   ناشناس

   سلام دکتر تک دهقان قزوین مطب داره

   پاسخ
  5. 16.5

   زینب

   منزلش در آبیک قزوین است .به احتمال زیاد بازم رفتید بپرسید.روستای صالحیه

   پاسخ
  6. 16.6

   ناشناس

   ایشون تو نظرآباد کرج بعد از هشتگرد هستند

   پاسخ
 16. 15

  ناشناس

  باسلام توروخدااجازه بدین دکترقاسم تک دهقان مجوزبگیره بخداجون خیلی هارو باتوکل به خدانجات داده خواهش میکنم

  پاسخ
 17. 14

  رها

  خیلیا سوال کردن چرا به اقای تک دهقان اجازه نمیدن کار کنه معلومه جوابش..تا وقتی که سود های چندین هزار میلیاردی بیمارستان ها و نهاد های دولتی از انجام کارهای شیمی درمانی درمیون باشه, نه الان ,هزار سال دیگه هم به این دانشمند بزرگ مجوز نمیدن

  پاسخ
 18. 13

  ناشناس

  واقعاً آقایان لفاظ، که خودشونو دکتر میدونن و ادعا می کنه مقالات من در بیشتر نشریها چاپ شده فقط اومدن توماه عسل خودشونو پرزنت بکنن و بشناسونن که خیلی بلدن ولی هیچی نیستن چون همه چی آماده است ولی نمی خوان زیر بار برن من نمی دونم چرا وزیر به راحتی از این قضیه عبور کرده و دکتر تک دهقان رو به دنبال نخود سیاه فرستاده
  جناب وزیر لطفا!…
  لطفاً این مورد که به جان ملت بستگی داره شخصا پیگیری کنید اگه ادعای دلسوزی دارید

  پاسخ
 19. 12

  مسیحا

  با سلام.در مورد نخبه سوزی چند سال پیش کسی خودروی هیبریدی ساخته بود حمایت نکردن و انداخت سد منجیل.حالا این نماینده بهداشت همش حرفش تهدید بود و اقای دهقان هم ادم بیسوادی نیود که ادعاش رد بشه اگه واقعا دارو رو کشف کرده میلیاردها دلار ارزش مادی داشت .بخاطر این نمیتونست که فرمولو بده چون اگه کسی یاد بگیره راحت میتونن سرشو زیر اب بکنن.اولین قدم برای راستی ازمایی دارو بهش گفتن باید شرکت داروسازی داشته باشی .خداوکیلی اگه بره شرکت داروسازی بگه من این دارو رو میخوام تحت برند شما تولید کنم ایا شرکت با سود ۹۰ به ۱۰ هم راضی میشه؟میدونید شرکتهای مافیای واردات دارو نابودش نمیکنن؟چرا اون دوتا دکتر نگفتن بیا ما حمایت میکنیم ؟اگه واقعا بدونن داروش واقعی هست تا الان از راه بر میداشتنش همونطور که خودش گفت تهدید به مرگ شده.گالیله مجبور شده از ادعای کروی بودن زمین بگذره اما باز اعدام شد .

  پاسخ
 20. 11

  رامين قربان زاده

  به نظر میرسد ژنهای برتر می خواهند فرمول کشف این هیولای انسان کش را از این بنده خوب خدا بگیرند و به نام خود برای سرکیسه کردن مردم استفاده نمایند. چرا که زمان گالیله هم تعدادی از افراد سو جو با او به مخالفت برخواستند و تا پای اعدام او را بردند مگر ادیسون شاگرد تنبل کلاس نبود که بزرگترین نعمت الهی را برای بشریت به ارمغان آوردو…..شاید این بار نوبت این بنده خوب خدا آقای تک دهقان باشدکه بشریت را با کشف داروی شفا بخش سرطان نجات دهد . پس حمایتش کنید و اینقدرچوب لای چرخش نگذارید.

  پاسخ
 21. 10

  ناشناس

  جناب علیخانی دوتا دکتر دعوت کرد به برنامه که اقای دهقان را سرکوب کردن.جناب علیخانی بهتر بود حامی مالی دعوت میکردی که از ایشون حمایت میکردن.ونمیذاشتن ایده ایشون دزدیده بشه.آقای تک دهقان حق داره.

  پاسخ
 22. 9

  ناشناس

  یکی از اقوام ما با بیماری سرطان به جایی رسیده بود که حتی قادر به خوردن و راه رفتن نیست… باباجون چرا واقعا هر کی پارتی داره به یه جایی می رسه؟! درسته من کاملا قبول دارم که انجام روش های علمی صحیح و راستی آزمایی برای داروها واقعا ضروری عه ولی کی میاد تضمین درست درمون میده که کسی فرمول داروی سرطان تک دهقان و ندزده؟!!! اصلا مگه تو شرایط امروز و وضع دارو و مافیای دارو و … کسی جرات قد علم کردن داره؟! مگه میزارن یه ناشناس به جایی برسه؟! ورداشتن دو تا لفظ قلم آوردن که هی افتخارات خودشونو به رخ بکشن؟! واقعا آقای علیخانی مدل برنامه ساختنت ایراد داره… به جای این شو های مسخره ای که را می ندازی، یه راه درست پیش پاش میزاشتی که بنده خدا بتونه اعتماد کنه و نترسه!!! خوب حق داره بترسه منم جای تک دهقان بودم می ترسیدم چون واقعا ژن های خوب و منقعت طلبان و سودجویان حرف اول و آخر و می زنن و مردم عادی اسیر رفتارهای اونا هستن!

  پاسخ
 23. 8

  ناشناس

  توروخدا اجازه بدین که این دارو ب دست ما برسه.میدونم خیلیا مبت هستن توروخدا کمک کنین این دارو ب دست مردم برسه

  پاسخ
 24. 7

  ناشناس

  سلام
  دکترقاسم تک دهقان واقعا جوانمرده
  چرا انقدر درمقابلش گارد میگیرید.
  دوستدارم بره خارج داروش ساخته بشه بانام تجاری خودش وارد ایران بشه.
  و… دلتون بسوزه البته اونایی که سنگ مینداختن جلوی پاش

  پاسخ
 25. 6

  منم

  خاک تو سر بی لیاقت بعضی ها تو این سرزمین که جامعه رو به گند میکشن…
  شماها هیچوق نمیذارین این مرد یا امثال اون ب جایی برسن چون شماها سود کلان میبرین از صنعت کلان واسه همین محاله بخاین از دستش بدین و بزارین داروی درمان سرطان آدم هایی مثل قاسم تک دهقان تولید بشه. چون مافیاهایی هستن که به خاطر سود کردن خودشون مردم و بدبخت می کنن!!!

  پاسخ
 26. 5

  ناشناس

  سلام چرا دکترهایی که آوردین فقط میخوان بگن که ادعای آقای تک دهقان غلطه و نباید این داروها رو به مردم میداده !؟
  خوبه یکم به ادعای افراد نخبه توجه بشه

  پاسخ
 27. 4

  ناشناس

  شماره تلفنش چنده

  پاسخ
 28. 3

  حمید

  بهتر بود که آقای تک دهقان فرمول دارو رو همان اول که کشف کرد در اختیار تمام دنیا میگذاشت

  پاسخ
 29. 2

  ناشناس

  بابا این قاسم تک دهقان نه اصلا هر کس دیگه ای… چرا نمیخواید اعتماد کنید برید ببینید شاید درست می گه!!!! آقای دکتری که قشنگ حرف میزنی و دم از مقالاتت میزنی ، یه کم غرور علمی تو کم کن بشین پای حرفش… بعدشم بدبخت حق داره اعتماد نکنه… جون اعتماد مردم واسه خیلی چیزا از بین رفته… از بس که مقالات علمی دانشجوهای بدبخت توسط یعضی استادا دزدیده شده یا به اسم خودشون چاپ شده و دست دانشجو به هیج جا بند نبوده!!! به کی اعتماد کنه این مرد بیچاره؟! تو این مملکت کافیه یکی بفهمه تو یه چیزی پول هست! همچین تو رو می پوکونه که خودش به پول برسه که اصلا دستت به هیچ جا بند نباشه!!! بعدشم.. پروسه ی اجرای بیشتر کارها تو ایران مشکل داره و فقط آمو از این اتاق به اون اتاق همش سر میدواونن…گه دروغ میگه؟! من خودم بارها رفتم دنبال کارهای اداری و دیدم چقدر آدم چقدر اذیت میشه. واقعا اداره های دولتی که کلا فقط سر می دواونن… یعنی به وضعی سیستم اجرایی شون زمان بر و … است که اصلا پشیمون میشی از پیگیری و ادامه ی مسیر… یه بار هم که شده یکی از مسئولا مثل یه آدم معمولی بره تو این اداره های دولتی ببینه چقدر عمر مردم تو این صف ها و کارها و پروسه های بیهوده و وقت تلف کن و کاغذ بازی حروم میشه… البته تاکید می کنم واسه مردم عادی مثل من و قاسم تک دهقان… نه واسه ژن های خوب!

  پاسخ
  1. 2.1

   ناشناس

   عالی گفتی واقعا تو این مملکت به هیچ ارگانی نمیشه اعتماد کرد بیچاره مردم

   پاسخ
 30. 1

  ناشناس

  سلام، ما چند بیمار مبتلا به سرطانهای مقاوم به درمان در فامیل داریم، همه داروها را امتحان کردیم و حاضریم این دارو را هم امتحان کنیم. لطفا به ایشان اجازه بدهید کارش را با روش علمی انجام دهد. ایشان هم دانشگاهی هستند و می توانند با ثبت یک پرپوزال پژوهشی و با حمایت دانشگاههای علوم پزشکی مراحل علمی بررسی داروی خود را در مراحل پره کلینیک و سپس بر روی افراد داوطلب انجام دهند.

  پاسخ
  1. 1.1

   ناشناس

   خدا رحم کنه یک جن گیر دیگه پیدا شد حالا تا مردم بفهمن سرشون کلاه رفته این مردک موفنگی بار خودشو بسته مثل علی اکبری ازایران رفته انجا ام مگه مردمو راحت میذازه یک شبکه ماهواره ای میزنه مردمو تلکه میکنه خدا این مفسدین فی ارضو از زمین برداره

   پاسخ
   1. 1.1.1

    امید

    … جون مودب باش
    یک هموطن با تحصیلات تایید شده داره دارویی میده که بساط کارخونه های شیمی درمان و تخته میکنه
    این شخص و با منگولی عین اکبری مقایسه میکنی؟؟؟

    پاسخ
   2. 1.1.2

    ناشناس

    خدا شفات بده

    پاسخ
   3. 1.1.3

    ناشناس

    یکی از اشنا های ما سرطان گرفته بود رفته پیش این تا الان حالش خوبه

    پاسخ

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی حقوق متعلق به سایت موج باز است و هرگونه کپی برداری از مطالب منوط به دریافت اجازه کتبی است.